Ohňostroj na míru

U ohňostroje na míru se staráte pouze o vybrání datumu jeho realizace a výši investované částky. O vše ostatní se postaráme my.

Rádi pro vás vytvoříme ohňostroj na míru, který bude přesně odpovídat vašim přáním a potřebám. Profesionální ohňostroj, který bude nejen krásný, ale i bezpečný a originální. Takový ohňostroj, který bude nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty.

Profesionální služby

Naše firma se specializuje na výrobu a realizaci ohňostrojů na míru pro různé typy akcí. O scénář ohňostroje se vám postará tým profesionálů vlastnící průkaz odpalovače ohňostrojů a koncesi! Naše zkušenosti jsou více než 30leté a podle toho vypadají i naše výsledky. Při pořádání těchto ohňostrojů používáme nejmodernější příslušenství a technologie dálkového odpalování. Mezi samozřejmost patří také to, že se postaráme o veškerá povolení. Vše řádně nahlásíme (obecní úřad, magistrát, hasiči, policie atd.) a také následně uklidíme.

Pro každou akci

Tyto ohňostroje jsou vhodné pro velké oslavy, svatby, výročí firem, obcí, měst, ale i pro velkolepé oslavy fyzických osob.

Pokud chcete ohňostroj na míru, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, navrhneme a zrealizujeme ohňostroj snů. S našimi ohňostroji na míru budete mít záruku spokojenosti, bezpečnosti a kvality.

Ohňostroje na míru jsou vytvářeny podle vašich individuálních potřeb a proto se cena těchto ohňostrojů pohybuje dle konkrétní akce. Ale čím více budete ochotni investovat do ohňostroje, tím větší, pestřejší a úchvatnější bude.

Objednejte si ohňostroj na míru ještě dnes a užijte si nejlepší ohňostrojovou show ve vašem životě!

Videa realizovaných ohňostrojů

Bezpečnost je pro nás důležitá

 • Při odpalování bude přítomen odpalovač ohňostrojů, který bude celý ohňostroj připravovat a dohlížet na samotný odpal ohňostroje.
 • Samotné odpaliště bude ohraničeno bezpečnostní páskou s trvalým dohledem proti vstupu nepovolaných osob.
 • Jsme vlastníky koncese na ostrahu majetku a osob a v bezpečnostní oblasti máme 10let praxi.
 • Jsme držiteli dokladů stvrzujících oprávnění a kvalifikaci k podnikání v odpalování ohňostrojů.
 • Jsme držiteli platného průkazu odpalovače ohňostrojů, stejně tak i koncesní listiny. Veškeré dokumenty je možno dodat k nahlédnutí.

Cena ohňostroje na míru

Cena je vždy individuální a je v ní zahrnuto:

 • navrhnutí ohňostroje
 • zakoupení pyrotechnických efektů a materiálu
 • doprava na místo odpalu
 • bezpečnostní zajištění místa odpalu
 • příprava ohňostroje a ohlášení
 • realizace cca 8-10minutového ohňostroje
 • dva odpalovači
 • následný úklid po ohňostroji a předání místa

Jak to bude probíhat?

1

Zaslání poptávky

Popište nám vaše přání a očekávání. Specifikujte příležitost, předpokládané datum a místo konání, preferovaný styl a rozpočet. Vaši poptávku můžete zaslat na e-mail info@svetlice.cz nebo nás kontaktovat telefonicky.
2

První konzultace

Po zpracování vaší poptávky vás kontaktujeme, abychom probrali detaily a představili možnosti. Zašleme Vám ukázková videa ohňostrojů na míru v cenové kategorii, jakou jste si určili.
3

Schválení

Upřesníme veškeré podrobnosti a po finálních úpravách nám schválíte návrh ceny a realizace.
4

Přípravné práce

Vystavíme Vám fakturu na 15 % ceny ohňostroje za přípravné práce. Po zaplacení budete mít rezervovaný termín a začnou přípravné práce.

Náš zkušený tým se postará o veškeré ohlašovací povinnosti, zajištění potřebných povolení a koordinaci s místními orgány. Provádíme také důkladnou inspekci místa určeného pro ohňostroj, aby bylo zajištěno bezpečné provedení. S ohledem na místo začneme komponovat ohňostroj na míru.

5

Den D - realizace

Náš profesionální tým se postará o kompletní realizaci ohňostroje včetně přípravy, montáže a samotného odpalu. Po celou dobu vás budeme informovat o průběhu a zajistíme, aby vše proběhlo hladce a bezpečně.
6

Po ohňostroji

Po dokončení ohňostroje provedeme důkladný úklid místa konání a zajistíme, aby bylo vše vráceno do původního stavu. Rádi také uslyšíme vaši zpětnou vazbu a dojmy z realizované show. Hned poté vystavíme fakturu na zbylou částku ohňostroje.